Konfirmohet interesimi i Galatasarayt për Shaqirin

12 01 2012

Trajneri i Galatasarayt, Fatih Terim, ka konfirmuar se gjiganti turk është i interesuar që ta transferojë anësorin e Baselit, Xherdan Shaqiri.

20-vjeçari është në fokus edhe të Bayern Munichut dhe Manchester Unitedit, mirëpo Terim shpreson që ta rrëmbejë atë në Stamboll. Read the rest of this entry »

Advertisements
Shaqiri tani me eshte lojtari mi i mire ne Switzerland, pas disa viteve shpresojm te zgjidhet lojtari me i mire ne bote !!!

10 01 2012

Mirësevini ne websiten e Xherdan Shaqiri-t/Welcome to website of Xherdan Shaqiri

8 01 2012